Moda ciążowa

Babie lato w mieście.

Babie lato w mieście.

Lato powoli dobiega końca, jednak szafy przepełnione są wciąż letnimi ubraniami, a Panie już myślą o jesiennych stylizacjach. Mimo, że w ciągu dnia przygrzewa jeszcze słońce, to wieczory staja się już coraz chłodniejsze. Jak dobrać odpowiedni zestaw na przełom lata i jesieni? Musi być wygodnie i modnie! To idealny czas na łączenie trendów.
Motywem przewodnim tego zestawu jest dżinsowa sukienka w białe, wyraźne kwiaty, o koszulowym kroju z delikatną, tiulową narzutą z motywem koronki, która będzie niezawodna, aby przejść z letnich dni w chłodne wieczory. Nonszalancki styl uzyskasz dzięki zamszowym botkom w kowbojskim wydaniu. Jeszcze tylko dodatki w postaci okularów, złotej masywnej bransolety i małej torebki z łańcuszkiem w stylu Chanel. No i oczywiście nie zapomnij o kapeluszu z szerokim rondem! Drogie Mamy ruszamy w miasto, babie lato czeka!!!

1.Dżinsowa sukienka w białe kwiaty o koszulowym kroju Happymum /2.Tiulowa narzuta z koronką Second hand/ 3. Torebka ze złotym łańcuszkiem w stylu Chanel Lorenzo/4. Okulary z oprawkami w panterkę Esprit / 5. Złota masywna bransoleta Solar/ 6.Słomiany kapelusz z szerokim rondem H&M/ 7.Okulary z jasnymi cieniowanymi oprawkami CCC/ 8. Zamszowe botki w stylu kowbojskim Zara